Toll Free (097) 158-71-86

Штендери

Послуги

Штендери є одним з найбільш недорогих, універсальних і затребуваних видів рекламних носіїв. Це переносна конструкція, яка складається з рекламної площини, рами і ніжок. Назва штендер з німецької означає «стійка», «штатив».

Рекламні щити повинні привертати увагу своїм зовнішнім виглядом чи розмірами та "чипляти" перехожих. На штендерах вказують на розташування магазину або фірми, або містити інформацію про товари, ціни або послуги, що надаються.

Перевагами таких рекламних конструкцій є їх мобільність. Завдяки невеликій вазі та простоті у використанні їх можна легко переносити з місця на місце. Протягом дня штендери розташовують на вулиці або місцях сукупчення людей, а на ніч прибирають в приміщення.

Рекламні штендери бувають різними за за призначенням, розміром, матеріалом та способом нанесення друку. Ресторани і бари часто використовують штендери, які працюють за принципом грифельної дошки: вранці на такій дошці пишеться меню, і протягом дня потенційні відвідувачі можуть прочитати його прямо біля входу в ресторан. На наступний день цю інформацію легко замінити новою.

Найчастіше використовують двосторонні штендери, проте ми врахуємо усі Ваші побажання та виготовимо рекламний щит необхідного Вам розміру і форми. 

Please, enter a valid value